REGISTREERU VASTUVÕTULE
Töö/praktika

Tule Saaremaale praktikale!

Tere tulemast Kuressaare Hambapolikliinikusse – kogemuste- ja võimalusterohkesse keskkonda, kus noor hambaarstitudeng saab avardada oma teadmisi ja omandada praktilist kogemust. Praktikandina oled meile nagu meie oma töötaja – see tähendab, et sinust saab meie meeskonna täieõiguslik liige ja kõige muu hulgas on sul võimalus osaleda töötajatele mõeldud ühisüritustel. Kohanemisel toetab ja abistab sind isiklik juhendaja.

Miks valida meie hambapolikliinik enda praktikakohaks?

Mitmekesine kogemus: Kuressaare Hambapolikliinik on mitmekülgne keskus, kus saab osa erinevatest hambaravi valdkondadest. Meilt saab tudeng laiapõhjalise kogemuse alates üldhambaravist kuni erialaste protseduurideni.

Professionaalne meeskond: Meie kliinikus töötavad kogenud ja sõbralikud hambaarstid, kes on valmis jagama oma kogemusi ja juhendama tudengit. Suhtlus professionaalidega aitab arendada nii praktilisi oskusi kui ka arusaama hambaarsti tööst.

Kaasaegne tehnika: Kuressaare Hambapolikliinik on varustatud kaasaegse tehnoloogiaga, mis võimaldab tutvuda uusimate hambaraviseadmete ja -meetoditega. Praktika siin annab võimaluse olla kursis hambaravi valdkonna uusimate arengutega.

Patsiendikesksus: Meie kliinikus on suure tähtsusega patsiendi heaolu ja individuaalne lähenemine. Tudeng saab praktika käigus osa sellest patsiendikesksest filosoofiast ning õpib looma terviklikke hambaravikogemusi.

Kogukond ja kultuur: Kuressaare on ainulaadne koht: kaunis loodus, ajalooline linn, sõbralikud inimesed, omanäoline kultuur. Tudengil on võimalus mitte ainult praktiseerida hambaravi, vaid ka sukelduda kohalikku kultuuriellu ja kogukonda.

Lisaks pakume:

Kuressaare Hambapolikliinikus praktiseerides saad mitte ainult rakendada oma teoreetilisi teadmisi praktilistes olukordades, vaid saad osa meie professionaalsest ja toetavast keskkonnast. Ootame sind avasüli meie tiimi!

Järelkasv hambaravi valdkonnas on meie jaoks oluline. Oled oodatud meie juurde aastaringselt. Oma praktika soovist kirjuta meile triinu.putnik@hamba.ee