REGISTREERU VASTUVÕTULE
Hambatehniku praktika

Tule Saaremaale hambatehniku praktikale!

Tere tulemast Kuressaare Hambapolikliinikusse – kogemuste- ja võimalusterohkesse keskkonda, kus noor hambatehnikutudeng saab avardada oma teadmisi ja omandada praktilist kogemust. Praktikandina oled meile nagu meie oma töötaja – see tähendab, et sinust saab meie meeskonna täieõiguslik liige ja saad osaleda mitmesugustel ühisüritustel. Kohanemisel toetab ja abistab sind isiklik juhendaja.

Miks valida meie hambapolikliinik enda praktikakohaks?

  1. Mitmekesine Kogemus: Kuressaare Hambapolikliinik on mitmekülgne keskus, kus saab osa erinevatest hambaravi valdkondadest alates üldhambaravist kuni erialaste protseduurideni.
  2. Professionaalne Meeskond: Meie kliinikus töötavad kogenud ja sõbralikud hambatehnikud, kes on valmis jagama oma kogemusi ja juhendama tudengit. Suhtlus professionaalidega aitab arendada nii praktilisi oskusi kui ka arusaama hambatehniku tööst.
  3. Kaasaegne Tehnika: Kuressaare Hambapolikliiniku labor on varustatud kaasaegse tehnoloogiaga, mis võimaldab tutvuda hambatehniku valdkonna uusimate arengutega.
  4. Patsiendikesksus: Meie kliinikus on suure tähtsusega patsiendi heaolu ja individuaalne lähenemine. Tudeng saab praktika käigus osa sellest patsiendikesksest filosoofiast ning õpib looma erinevaid hambatehniku kogemusi.
  5. Kogukond ja Kultuur: Kuressaare on ainulaadne koht kauni looduse, ajaloolise linna, sõbralike inimeste ja rikkaliku kultuuriga. Sul on võimalus mitte ainult praktiseerida hambatehniku eriala, vaid ka sukelduda kohalikku kultuuriellu ja kogukonda.

Pakume Lisaks:

Praktika Teemad:

  1. Totaal- ja Partsiaproteesid: Saad valmistada kaasaegseid ja kvaliteetseid hambaproteese.
  2. Ortodontia- ja Büügelproteesid: Omandad oskused ortodontia- ja büügelproteeside tegemisel.
  3. Fikseeritud Hambaproteesid: Hambakroonid, sillad, panused, implantaadid.

Kuressaare Hambapolikliinikus praktiseerides saad rakendada oma teoreetilisi teadmisi praktilistes olukordades ning olla osa meie professionaalsest ja toetavast keskkonnast. Ootame sind avasüli meie tiimi!

Järelkasv hambatehniku valdkonnas on meie jaoks oluline. Oled oodatud meie juurde aastaringselt. Oma praktika soovist kirjuta meile triinu.putnik@hamba.ee.